0 532 685 75 10 & 0 232 388 25 10 TESSATEKNIK @ gmaıl.COM

Projeksiyon Lambası Nedir?

Projeksiyon Lambası Projeksiyon Projeksiyon Lambası Nedir?
projeksiyon lambası nedir

Projeksiyon

Projeksiyon Lambası Nedir?

Posted By admin

Günümüzün vazgeçilmez sunum aracı olan projeksiyon cihazlarının zaman zaman arızaları oluşabiliyor. Bu arızalar kimi zaman power kartında kimi zaman anakartında, kimi zaman da projeksiyon lambası ‘ndan kaynaklanabiliyor.

projeksiyon lambası
projeksiyon lambası

Projeksiyon cihazlarının kalbi olarak adlandırılan bu kısımdaki problemi yetkili servislerde veya özel servislerde tamir ettirebilme ve yeniden cihazınızı kullanabilme imkanına sahipsiniz. Projeksiyon lambası değişimi yapılmış bir cihaz yeniden motor takılmış bir araba gibi randımanla çalışabilmektedir.

Cihazınızın marka ve teknolojisine bağlı olarak lambasının türü de değişebilmektedir. Hangi model ve marka lamba takılı ise yine o model ve marka lamba ile alırsınız en güzel verimi. Elbette orjinal lambalar tavsiye edeceğimiz en mantıklı lambalar olacaktır.

projeksiyon lambası nedir
projeksiyon lambası nedir?

Lamba montajı ise bu işin püf noktasıdır denilebilir. Montajı yanlış bir projeksiyon cihazından verim almanız söz konusu değildir. Bu anlamda size tavsiyemiz işinin ehli, sadece bu işi yapan firmaları seçmeniz. Tessa Projeksiyon teknik servisi olarak 25 seneden fazla bir süredir sadece projeksiyon cihazlarını tamir etmemiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ayrıca yaptığımız işe garanti veriyoruz.

Tagged , , ,

Visit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram