0 532 685 75 10 & 0 232 388 25 10 TESSATEKNIK @ gmaıl.COM

En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları

Projeksiyon Lambası Projeksiyon En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları

Projeksiyon

En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları

Posted By admin

Yakın zamana kadar, cep tipi taşınabilir projeksiyonlar yenilikten başka bir şey değildi. Eğlencelilerdi, ancak çok iyi görüntüleme deneyimleri sunmuyorlardı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte son zamanlarda, kaliteli bir şekilde yükselişe geçtiler. Belli başlı bazı markalar dışında portable yani taşınabilir projeksiyonlar sunan, üreten marka bulunmuyor maalesef. 2018 yılındaki mevcut en iyi taşınabilir projeksiyonlardan bazılarını sizin için derledik.

ViewSonic M1 Taşınabilir Projeksiyon

ViewSonic M1 Taşınabilir projeksiyon 900 gramdan daha az ağırlığa sahip, fakat neredeyse duvarınıza 100 inçlik bir ekran gibi yansıtıp mükemmel bir sinema sistemi kurabilirsiniz. Tek bir şarjla 6 saate kadar verim alabilir, iş seyahatlarinizde uzun sunumu ya da çift bataryası ile 10-12 saate kadar kesintisiz projeksiyon görselinizi gösterebilirsiniz.

viewsonic-m1-projeksiyon

854 x 480 LED projeksiyon dahili çift Harman Kardon hoparlörler ile desteklenmiş ve harika ses vermektedir. Film izlerken veya slayt gösterisi yaparken gösterinize mükemmel ses eşliği vereceği anlamına gelmektedir. Akıllı telefonlarınızı bağlayıp görüntü aktarmak için bir microSD kart yuvasına sahip. Aynı zamanda hem standart bir USB portuna hem de bir USB Type-C portuna sahip. Hatta, projeksiyona bağlandığında uyumlu akıllı telefonunuzu veya tabletinizi şarj etmek için ikinci bağlantı noktası olarak bile kullanabilirsiniz. Ayrıca bir HDMI bağlantı noktasına sahiptir ve akıllı bir TV’ye dönüştürmek için projeksiyonu Chromecast, Amazon Fire TV gibi bir cihaza da bağlayabilirsiniz.

Son olarak, ViewSonic M1 Taşınabilir projeksiyonun 360 derece dönebilen bir stanta sahip olduğunu da hatırlatalım, böylece görüntüyü tavan da dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye atarmak hiç sorun olmayacaktır. Amazon’da 300 dolar civarında satıldığını da hatırlatalım.

RIF6 KÜP Pico Video projeksiyon

Bu belki de listemizdeki en küçük taşınabilir projeksiyon bu. RIF6 CUBE Pico Video projeksiyonu yalnızca iki inçlik bir küp şeklinde, fakat duvara 120 inç tv ekranı kadar(yaklaşık 305 ekran) bir görüntüyü yansıtabilir.

Projeksiyonun kendisi çok küçük ve elbette çok parlak olmayan bir parlaklığı destekliyor (50 lümen). Çözünürlük ise yine 854 x 480 ölçülerinde. Bir HDMI bağlantı noktasına ve bir microSD kart girişine sahip, bu nedenle bir PC’ye veya akıllı telefona bağlanmanıza gerek yok. Projeksiyon lambası ömrü 20.000 saate kadar dayandığı yetkililerce belirtiliyor. Üründe ayrıca bir harici hoparlör de var.

RIF6 CUBE Pico Video projeksiyonun 230 dolaralık bir satış fiyatı var.

AAXA P300 Pico / Mikro LED projeksiyon

AAXA P300 Pico / Mikro LED projeksiyon, portatif projeksiyon cihazı listemizdeki diğer projeksiyonlar kadar küçük olmasa da, 400gr ağırlığında ve oldukça taşınabilir. Projeksiyon cihazı 400 lümen lamba ve 120 inç’e büyüklüğünde 1280 x 800 çözünürlükte görüntü gösterme yeteneğine sahip.

Projeksiyonun pili tek bir şarjla 60 dakikaya kadar dayanıyor ve ideal bir sunum için bu süre yeterli olabilir. Bir HDMI bağlantı noktası, bir USB bağlantı noktası ve bir microSD kart yuvası da var. Daha eski bir donanıma bağlamanız gerekirse, kompozit video girişi bile var.

Projeksiyon Lambasının 20.000 saat ömrü var ve cihazın seviyesini ayarlamak için küçük bir tripod bile mevcut. AAXA P300 Pico / Mikro LED projeksiyonu 340 dolara alabilirsiniz.

Apeman Mini Taşınabilir projeksiyon

Apeman Mini Taşınabilir projeksiyon, çantanızda veya pantolonuzun cebinde bile kolayca yaşayabileceğiniz kadar hafif ve yeterince küçük (98 x 98 x 21,5 mm). Bu cihaz, bir videoyu veya fotoğrafı, 854 x 480 çözünürlükte gösterebilir. Ayrıca 30 inç ve 100 inç boyutundaki bir duvara da yansıtabilir. Projeksiyon 2 saate kadar dayanabilen 3400mAh gücünde bir pile sahip. Parlaklık elbette çok yüksek değil (50 ile 100 lümen arasında), ancak bazı katı kontrast seviyeleri için (1000 ile 3000 arasında) DLP teknolojisini kullanıyor ve bu büyük bir avantaj.

Bu projeksiyonlar ayrıca, dahili çift hoparlörlerin yanı sıra görüntüyü hemen hemen her yere yerleştirmek için bir kulaklık jakı ve 360 derecelik tripod ile birlikte geliyor. LED ampul 25.000 saate kadar dayanacak şekilde tasarlanmış. Bu cihazı yine 200 USD karşılığında alabilirsiniz.

Optoma ML750ST projeksiyon

Önceki versiyon Optoma ML550 projeksiyonun gelişmiş modeli olan Optoma ML750ST modelinde bazı iyileştirmeler yapılmış. Öncelikle daha yüksek bir görüntü parlaklığına sahip olduğunu söyleyebiliriz, 500 lümenden 700 lümen e çıkartılmış ve 30 inçlik bir görüntüyü duvara yansıtabilir. Elbette bu değer max 100inç e kadar uzanmakta. 1280 x 800 piksel çözünürlükte 20,000 e 1 kontrast değerine sahip. Led projeksiyon lambasının ömrü firma verilerine göre 20000 saat olarak belirtilmiş. Bu cihaz ile oyun deneyimi bile yaşayabilirsiniz. 525 USD civarında satılmaktadır.

Tagged , ,

Visit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram