0 532 685 75 10 & 0 232 388 25 10 TESSATEKNIK @ gmaıl.COM

Projeksiyon Lambası Bakımı

Projeksiyon Lambası Projeksiyon Projeksiyon Lambası Bakımı
projeksiyon tamiri

Projeksiyon

Projeksiyon Lambası Bakımı

Posted By admin

Projeksiyon bakımı her yönden kullanıcılar için bir avantajdır. Günümüzde teknolojik cihazların bakımının ne kadar önemli olduğunu bilen kişilerin sayısı oldukça artmış ve artmaktadır. Projeksiyon cihazının bakımı da bu anlamda yerine getirilmesi gerek unsurlardan birisidir. Cihazınızın dikkatli kullanımı ve titiz şekilde saklanması bakımı kadar önemli bir etmendir. Sürekli fişe takılı şekilde stand-by konumunda çalıştırılması bile aslında hem enerji tasarrufu anlamında size bir maliyet getirmektedir. Hem de power yani güç kartı tarafındaki elektronik devre elemanlarının (komponent) gereksiz yere çalışması anlamına gelmektedir. Bu durumda cihazınızın ömrü ister istemez azalacaktır.

Projeksiyon cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda fişten çekmenizi tavsiye ediyoruz.

Yine projeksiyon cihazınızın en önemli parçalarından birisi olan projeksiyon lambası değişimi maalesef gereksiz kullanımlar sonucunda yıpranma ve şebeke gerilimindeki voltaj dalgalanması sonucu ömrünü tamamladığı için gerekmektedir.

Elbette her teknik cihaz gibi projeksiyon cihazları da tamir ve bakım istemektedir. Bu tip durumlarda orijinal projeksiyon lambası takılması kullanıcılar için önemlidir. Bakımlarını zamanında yapılmasına gayret etmeniz hem sizin hem cihazınız için önem arz etmektedir.

Tagged ,

Visit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram